انصراف دالاس مک کارور از مسترالمپیای 2017

دالاس مک کارور، پرورش اندام کار حرفه ای موفق سال های اخیر، انصراف خود را از رقابت های مستر المپیا 2017 بطور رسمی اعلام داشت.

خاطرنشان می شود که وی در مسابقات سال 2017 موفق به کسب نایب قهرمانی رقابتهای آرنولدکلاسیک و همچنین نیوزلند شد و پس از آن، راهی رقابت های ارنولد کلاسیک استرالیا شد و درحالی که روز مسابقه به صحنه آمده بود ولی در روز فینال حاضر نشد و از دور رقابتها حذف شد ود همین رابطه بود که مربی قبلی اش به نام (چاد نیکولز) به خبرنگاران گفت که او دچار بیماری عفونت تنفسی شده است. به دنبال موضوع فوق، دالاس مک کارور هم اکنون احساس می کند که نمی تواند برای رقابت های حرفه ای پیش رو روی صحنه بیاید و این در شرایطی است که تا انجام مسترالمپیای امسال کمتر از 3 ماه دیگر وقت باقی مانده و دالاس مک کارور می بایست در یکی از رقابت های حرفه ای کخ پیش از مسترالمپیا برگزار می شود، قهرمان شود تا موفق به کسب جواز حضورباشد و این موضوع، هم اکنون برای وی مقدور نیست.

مک کارور از آمریکا در حال حاضر دارای 26 سال سن،183 سانت قد،حدود 122 کیلوگرم وزن دوران رقابت های می باشد. وی در سال 2012 کارت حرفه ای گرفت و در اولین تجربه حرفه ای اش موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات کالیفرنیا 2015 شد. او درسال 2016 نیز ضمن کسب مقام قهرمانی رقابت های شیکاگو، عنوان هشتم مسترالمپیا را نیز به دست آورد و امید داشت که در مسترالمپیای 2017 با ترکیبی جدید،شگفتی ساز باشد. دالاس مک کارور هم اکنون با یک مربی جوان به نام مت یانس تمرین می کند.

منبع : وطن فیتنس

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*