اسکندری حرفه ای شد!

امید اسکندری قهرمان خوب و با اخلاق فیزیک ایران که سال گذشته در رقابت های فیزیک اکسپو دبی توانست با برتری عنوان اوورالی آن رقابت های را از آن خود کند، سرانجام به خواسته اش رسید و کارت حرفه ای خودش را دریافت داشت.

اسکندری که سال گذشته و پس از کسب عنوان قهرمانی رقابت های اکسپو دبی در گفت و گو با یک مجله ایرانی اعلام کرده بود که در انتظار دریافت کارت حرفه ای خود می باشد تا برای ادامه دوران قهرمانی خود برنامه ریزی بهتری نسبت به گذشته اش داشته باشد، حالا با دریافت کارت حرفه ای خود وارد دنیای دیگری از ورزش حرفه ای شد.

اسکندری با دریافت کارت حرفه ای خود، مجوز ورود به دنیای حرفه ای فیزیک را به دست آورده و از این پس باید در مسابقات حرفه ای این رشته شرکت کند.

امید اسکندری پس از دریافت کارت حرفه ای خود اظهار امیدواری کرد که بتواند در رقابت های حرفه ای فیزیک با درخشش خود پتانسیل بالای ورزشکاران ایرانی را به نمایش بگذارد.

وی در گفت و گو با این مجله گفت: بعد از 7 ماه به همت امید جبلی کارت حرفه ای به دستم رسید و حالا می توانم با خیال آسوده تر به کارم ادامه بدهم. در این چند ماه تمرین می کردم اما بیشتر در حالت استراحت و ریکاوری به سر می بردم. پس از اینکه کارت حرفه ای به دستم رسید، هنوز تصمیم نهایی برای شرکت در مسابقات را نگرفته ام اما تمریناتم را جدی تر کرده ام و در حال آماده سازی هستم. این برنامه ریزی ها به کمک مربی ام وحید اکبرزاده صورت می گیرد.

اسکندری درباره اینکه آیا با شرکتی برای اسپانسری،به توافق رسیده است گفت: در ایران بحث اسپانسری با فروشندگی جا به جا شده است و به همین دلیل فعلا با شرکت خاصی قرار داد نبسته ام. شرایط خوبی را می گذارم و سعی می کنم در مسابقه آینده موفقیت های زیادی کسب کنم.

منبع : وطن فیتنس

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*