دعوت رسمی از کای گرین برای حضور در مسترالمپیا

کای گرین بدون هیچ رقابتی در سال 2017 بطور مستقیم برای شرکت در مسترالمپیای 2017 دعوت شد.

قابل ذکر است که او در سال 2017 هیچ رقابت حرفه ای را انجام نداده و طبق قوانین فدراسیون جهانی IFBB هر بدنساز باید یا حداقل یک عنوان قهرمانی از رقابت های حرفه ای داشته باشد و یا این که باید با کسب بالاترین امتیاز، جزو 5 نفر برتر بدنسازان قرار گیرد و این در حالی است که کای گرین مشمول هیچ کدام از این 2 مورد نیست ولی مسئولین برگزاری رقابت های مسترالمپیای 2017 اعلام داشتند در صورتی که او مایل باشد که در مسترالمپیای 2017 شرکت کند برای وی مجوز افتخاری صادر خواهد شد.

پیتر مک گو یکی از مشهورترین مفسرهای بدنسازی جهان در این رابطه گفت: قبلاً هم صدور مجوز افتخاری برای بدنسازانی چون کوین لورن، فلکس ویلر و … انجام شده و با توجه به افتخار آفرینی های کای گرین، این موضوع طبیعی به نظر می رسد ضمن این که قهرمان بزرگ در سال 2016 در 3 رقابت آرنولد کلاسیک های آمریکا،برزیل و استرلیا قهرمان شد.

طمع جایزه 400 هزار دلاری!

پیتر مک گو افزود: فکر کنم کای گرین بپذیرد که در مسترالمپیای 2017 شرکت کند چرا که امسال مجموع جوایز نقدی برای پرورش اندام یک میلیون و سیصد هزار دلار تعیین شده و از این مبلغ، میزان 400 هزار دلار به قهرمان دسته آزاد پرورش اندام تعلق خواهد گرفت و به احتمال بسیار، طمع جایزه 400 هزار دلاری باعث خواهد شد تا کای گرین خود را برای این رقابت آماده کند.

کای گرین:

کای گرین، نایب قهرمان 3 دوره مسترالمپیا و قهرمان چندین رقابت مهم حرفه ای، یکی از ستاره های حال حاضر پرورش اندام جهان قلمداد می شود. وی یکی از بهترین فیگوریست های جهان می باشد. و هم اکنون دارای 42 سال سن است.

منبع : وطن فیتنس

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*