برگزاری جلسه کمیته فنی مسابقات قهرمانی کشور

جلسه کمیته فنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به منظور بررسی شرایط برگزاری رقابت های کشوری پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک در دفتر ریاست این فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه که با حضور ناصر پورعلی فرد( رئیس فدراسیون)، محمد نصیری(نایب رئیس)، جلال نادمی(دبیر)،کامران علیشاهی(رئیس کمیته فنی)، امید جبلی(رئیس کمیته داوران)،اکبر فراهانی(رئیس کمیته انضباتی)،رضا چشمی(بازرس) و محمد نجف زاده(دبیر هیئت استان اذربایجان غربی) برگزار گردید علاوه بر بررسی شرایط و برنامه های مسابقات قهرمانی کشور پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک که قرار است اول تا سوم شهریور ماه در ارومیه برگزار شود،مصوب گردید که اگر تیم های شرکت کننده معرفی نامه از هیئت مربوطه بدون امضاء و مهر داشته باشند، معرفی نامه مخدوش و یا اسمی به صورت دستی اضافه شده باشد از پذیرش تیم ممانعت به عمل می آید.

در ضمن تمام استانهای شرکت کننده می توانند در قالب یک تیم به تعداد 25 نفر و فقط استان تهران و میزبان در قالب 2 تیم به تعداد 50 نفر اعزام داشته باشند.

همه چیز درباره رقابت های قهرمانی کشور

در شرایطی که فقط چند روز به آغاز رقابت های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی کشور در ارومیه وقت باقی است، نجف زاده دبیر هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی در خصوص آن رقابت ها گفت: وزن کشی مسابقات روز اول شهریور ماه در محل ورزشگاه 6 هزار نفری غدیر ارومیه واقع در خیابان ورزش برگزار خواهد شد. ضمن این که روز های پنجشنبه و جمعه دوم و سوم شهریور ماه نیز در همان سالت شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور خواهیم بود. نجف زاده در ادامه گفت: در روز پنجشنبه ابتدا پیشکسوتان با هم مسابقه خواهند داد و پس از آن رقابت های رده سنی جوانان برگزار خواهد شد و متعاقب آن نیز رقابت های فیزیک و بادی کلاسیک را برگزار خواهیم کرد، ضمن ایم که از صبح روز جمعه نیز شاهد برگزاری رقابت های پرورش اندام خواهیم بود.

نجف زاده در خصوص تعداد تیم های شرکت کننده در رقابت های ارومیه گفت: به جز تهران و آذربایجان غربی میزبان که با 2 تیم به رقابت ها گام خواهند گذاشت، هر استان تنها با یک تیم می تواند در مسابقات حاضر وشد و این قانون مدونی است که در رقابت های ارومیه به آن توجه خاص خواهد شد.

منبع : وطن فیتنس

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*